• 0 364 210 10 65-66
  • 0 532 178 29 80
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hakkımızda

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini artıran ve kendini sürekli geliştiren Armim İnşaat Dekorasyon girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla Ocak 2012’de, Çorum’da saygın bir geçmişe sahip olan Endüstri Mühendisi Ahmet BAYRAM ve Mimar Rafet TÖRE tarafından kurulmuştur.

Armim, insan odaklı sorumluluk duygusu ve  risk alabilen girişimci yapısı ile gerek uygulamalı projelerde gerekse müşteri kitlesine sunmuş olduğu proje sunumlarıyla  Çorum’da güvenilir bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme zamanla istikrara dönüşmüş, firmayı sektördeki güvenilir kuruluşlar arasına katmıştır.

Bünyesindeki uzman kadrosuna, sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayıp hayata geçirmek Armim’in alanında uzmanlaşmak için izlediği yol haline gelmiştir.

Takım sinerjisi yaratmayı bilen, her türlü riske duyarlı aynı zamanda başarıyı da paylaşmayı bilen bir şirket politikasının da verdiği güvenle çalışmalarımızı hızla sürdürürken, Çorum’da başarılı projelerin altına imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız.


© 2024 Armim İnşaat Yapı Dekorasyon. Powered by Webbil